Jedálny lístok

Čo budeme variť tento týždeň ...

Žiadam rodičov, aby vo vlastnom záujme odhlasovali deti počas neprítomnosti v škole. Ak nebude dieťa odhlásené z obeda, účtuje sa mu za obed plná suma, t.j. 1,32 eur namiesto 0,12 eur. Ďakujem.Vedúca ŠJ.

18.10.2021 – 22.10.2021

Desiata:             Chlieb,vajíčková nát. s kečupom, čaj zelený,

Pondelok:       Polievka:           Milánska,

Hlavné jedlo:     Brač.špikované zeleninou, tarhoňa,šalát z hláv.kapusty,sirup.voda,keks.

Olovrant (len pre MŠ): Detská výživa, piškoty, čaj čierny.

Desiata:              Pečivo celozrnné, nátierka bravč., čaj, paprika.

Utorok:           Polievka:            Krupicová s vajcom,

Hlavné jedlo:       Hovädzí tokáň, halušky, čaj ovocný.

Olovrant (len pre MŠ): Chlieb, džémová nátierka, mlieko.

Desiata:             Jogurt, vodové pečivo, čaj čierny.

Streda:           Polievka:            Zeleninová s drožďovými haluškami.

Hlavné jedlo:     Koložvárska kapusta, zemiaková kaša,čaj.

Olovrant (len pre MŠ): Chlieb, nátierka maslová s čokoládou,mlieko.

Desiata:              Chlieb, avokádová nátierka, čaj s citrónom.

Štvrtok:          Polievka:            Rassolník,

Hlavné jedlo:      Zapekané rezance s tvarohom, lekvárom a orechami, mlieko,ovocie.

Olovrant (len pre MŠ): Vianočka s maslom, biela káva.

Desiata:               Cereálie v mlieku, jablko.

Piatok:         Polievka:             Cícerová so zeleninou,

Hlavné jedlo:      Vypr.rybie filé, zemiaková kaša,uhorkový šalát, voda so sirupom.

Olovrant (len pre MŠ): Chlieb, maslo, strúhaný syr, paradajka, ovocný čaj.

• Cirkevná základná škola s materskou školou sv. Juraja
  • Riaditeľ školy