Jedálny lístok

Čo budeme variť tento týždeň ...

Žiadam rodičov, aby vo vlastnom záujme odhlasovali deti počas neprítomnosti v škole. Ďakujem.Vedúca ŠJ.

13.05.2022 – 20.05.2022

Desiata:           Chlieb celozrnný, liptovská nátierka, paprika,čaj.

Pondelok:       Polievka:          Karfiolová s lievankou.

Hlavné jedlo:     Hovädzí guláš maďarský, kolienka, čaj.

Olovrant (len pre MŠ): Chlieb, nátierka maslová s čokoládou, mlieko.

Desiata:              Lúpačka s maslom, mlieko.

Utorok:        Polievka:            Paradajková s vločkami,

Hlavné jedlo:      Bravč. na šampiň., opekané zemiaky,šalát-čínska kapusta,mexická zel., nápoj.

Olovrant (len pre MŠ): Chlieb, nátierka maslová so syrom, čaj nesladený.

Desiata:             Obložený chlieb, nesladený čaj.

Streda:         Polievka:           Gulášová.

Hlavné jedlo:     Buchty pečené s lekvárom, kakao, výživa.

Olovrant (len pre MŠ): Chlieb, nátierka z rybieho filé,  kyslá uhorka, nesladený čaj.

Desiata:             Chlieb, syrečková pena, uhorka, nesladený čaj.

Štvrtok:        Polievka:           Zeleninová s drožďovými haluškami,

Hlavné jedlo:    Bravč.dusené, kapustový prívarok, chlieb, čaj.

Olovrant (len pre MŠ): Kakaový puding s piškótami.

Desiata:              Cereálne výrobky v mlieku.

Piatok:         Polievka:            Šošovicová s párkom,

Hlavné jedlo:      Vypr. rybie filé, zemiakový šalát s uhorkami, nesladený čaj.

Olovrant (len pre MŠ): Chlieb, maslo, paradajka, čaj nesladený.

• Cirkevná základná škola s materskou školou sv. Juraja
  • Riaditeľ školy