• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScAgenda boli aktualizované
  • Prerušenie prevádzky materskej školy

Riaditeľ školy PaedDr. Martin Uporský prerušuje prevádzku materskej školy od 28.3.2024 do 3.4.2024.

Nástup detí do materskej školy je štvrtok 4.4.2024.

• ZÁPIS DO 1. ROČNÍKA

• Úspešný karatista z 1.A

Náš talentovaný žiak Oliver Kačinez z 1.A je vášnivy karatista, ktorý sa zúčastňuje všetkých súťaží. Veľmi sa tešíme z jeho úspechov

• Koniec zimnej sezóny na ľade

Utorok 26.3.2024 žiaci 5.A a 7.A  uzatvárali zimnú sezónu na ľade.

• Plavecký výcvik žiakov 2.B

Žiaci 2.B sa zúčastnili plaveckého výcviku. Ukázali svoju nezdolnosť, odvahu a chuť naučiť sa plávať.

• Veľkonočná burza žiakov základných škôl

Žiaci našej školy sa zúčastnili Veľkonočnej burzy žiakov ZŠ v MsKS vo vstupnej hale, kde prezentovali svoje krásne výrobky.

• Veľkonočné aranžovanie v školskom klube

• Vítanie jari

Piatok 22.3.2024 škôlkari privítali jar a celú školu obdarovali srdiečkom, ktorý nám priniesla Pani Jar.

• Zbierka Hodina deťom

Milí rodičia,

dňa 21.marca (ŠTVRTOK) sa uskutoční celoslovenská zbierka Hodina deťom, kde dobrovoľnícke tímy z celého Slovenska budú v uliciach zbierať príspevky do pokladničiek. Výnos je určený na pomoc deťom z jednorodičovských rodín, ktoré sú ohrozené chudobou a sociálnym vylúčením. Zbierku každoročne už viac ako 20 rokov organizuje Nadácia pre deti Slovenska a tento rok sa naša škola rozhodla do zbierky v uliciach zapojiť. Zapojiť sa však môžete aj vy a to tak, že v deň konania zbierky môžete prispieť do pokladničky v našej škole buď priamo alebo môžete príspevok poslať po vašom dieťati, ktoré ho odovzdá dobrovoľníckemu tímu do pokladničky.

Pomôžete tak rozmeniť veľké starosti jednorodičov na drobné.

Ďakujeme!

• Marec - mesiac kníh

Pri príležitosti mesiaca kníh pripravili pani vychovávateľky v spolupráci so školskou knižnicou pre deti navštevujúce školský klub literárno-dramatické popoludnie...Putovanie rozprávkami…

• Úspech v stolnom tenise

Náš talentovaný žiak Rastislav Švec zo 7.B vyhral východoslovenský turnaj v stolnom tenise. Veľmi sa tešíme z jeho úspechov. Blahoželáme, len tak ďalej!

• Svetový deň recyklácie

Pri príležitosti Svetového dňa recyklácie sa dnes naši piataci a siedmaci zúčastnili EKO MUZIKÁLU „Odpad je poklad“. Dozvedeli sa množstvo informácií o recyklovaní odpadu. Veríme, že to zúžitkujú aj v praxi.

• Príď sa pozrieť už teraz, dozvieš sa viac

Váhate pri výbere školy pre budúceho prváka? Tak pozývame všetkých rodičov a budúcich prvákov na prehliadku školy, priateľské stretnutie a rozhovor s riaditeľom školy PaedDr. Martinom Uporským. Termín si dohodnete u riaditeľa školy podľa Vášho výberu na tel. č. 0905 291 597.

Tešíme sa na Vás!

• Zber papier a plastov

• Futsalový turnaj

Štvrtok 22.2.2024 sa žiaci prvého stupňa umiestnili na krásnom 2. mieste vo futsalovom turnaji. 🥈👏 Blahoželáme.

• Úspech v súťaži Armwrestling

Centrum voľného času usporiadalo súťaž v Armwrestlingu o pohár primátora mesta. Naši žiaci boli mimoriadne úspešní.

Chloe Taleb zo 7.B sa umiestnila na prvom mieste.

Laura Miňová z 8.A na druhom mieste.

Ema Fedorčaková z 8.A na druhom mieste.

Naša škola skončila celkovo na treťom mieste.

Blahoželáme!

Na súťaži bola prítomná aj vicemajsterka Európy Aila Sosa.