Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Streda 23. 8. 2017

• Ďakujeme našim žiakom za prejavenie úsilia a srdečnosti pri poslednom - jubilejnom 10. ročníku zbierky v uliciach - Hodina deťom.

Vedenie CZŠ sv. Juraja

• 6. 7. 2017

Už sa stalo dobrým zvykom, že na konci školského roka zamestnanci CZŠ sv. Juraja a Cirkevného gymnázia z Trebišova absolvujú spoločnú duchovnú obnovu. V dňoch od 30.6. - 1.7. putovali spoločne k Presvätej Bohorodičke do Levoče. V rámcí 100 ročného jubilea fatimských zjavení a výzvy biskupov sa na Levočskej mariánskej hore zasvätili Nepoškvrnenému Srdcu Panny Márie. Okrem toho navštívili aj Spišskú Kapitulu, kde im odborným výkladom bola priblížená história chrámu sv. Martina a biskupského paláca. Navštívili aj Spišský hrad, Formačné centrum Skala vo Svite a nechýbala ani zastávka v Žakovciach, kde mohli naživo reflektovať, aká je náročná práca s ľuďmi na okraji spoločnosti.

• Riaditeľka CZŠ sv. Juraja

udeľuje

30.06.2017 riaditeľské voľno

všetkým žiakom školy.

vedenie školy

• 28. 6. 2017

Žiaci našej školy navštívili v dňoch 20.-24.6.2017 hlavné mesto Českej republiky – Prahu.

Cestovali sme vlakom a hneď v prvý deň pobytu sme si prezreli Karolínum – jeho veľkolepé priestory a aulu, v ktorej promujú študenti Karlovej univerzity. Po tomto zážitku sme sa vybrali do ZOO, ktorá je treťou najväčšou v Európe.

• 26. 6. 2017

Do galérie Opekačka ŠKD boli pridané fotografie.

• 13. 6. 2017

Prvý deň nášho pobytu bol fantastický. Začalo sa to spoznávaním izieb a priestorov ubytovne, zoznámením sa s animátormi a pokračovalo to súťaživými disciplínami, diskotékou a večernou rozprávkou na dobrú noc.

Všetky fotografie zo školy v prírode sú na FB našej školy.

• 12. 6. 2017

Do galérie Minifestival detskej knihy boli pridané fotografie.

• 12. 6. 2017

V piatok sa žiaci primárneho vzdelávania zapojili do atletickej olympiády základných škôl. Zmerali si sily v štyroch disciplínach, skoku
    do diaľky, hode loptou, šprinte a vytrvalostnom behu. Počasie im prialo a deti predvádzali skvelé výkony. Nakoniec obsadili pekné 3. miesto a my im blahoželáme.
                                                                                                                                                      Mgr. Zambová