Navigácia

Prihlásenie

Prihlasovacie meno:
Heslo:
komunikujem so serverom, počkajte prosím

Navigácia

Piatok 20. 7. 2018

Mapa

Počet návštev: 606995

Fotogaléria

Novinky

 • Slávnostné ukončenie šk. roka 2017/2018

  29.06.2018 o 8:00 hod.

  Po slávnostnom ukončení školského roka srdečne pozývame všetkých žiakov, zamestnancov, rodičov a priateľov školy na svätú liturgiu do Chrámu zosnutia Presvätej Bohorodičky v Trebišove so začiatkom o 10:00 hod.

  vedenie školy

 • Z dôvodu uzávierky sa z obedov bude možné odhlásiť v pondelok a utorok (25. - 26. 6. 2018) LEN do 8:00. Žiadame kto ešte neuhradil stravné, nech tak urobí do konca mesiaca jún.

  vedúca jedálne


 • „Čítame si radi, podelíme sa aj s Vami“ má názov 8. ročník festivalu detskej knihy v Zemplínskej knižnici v Trebišove. Začalo sa o 9:30 divadelným predstavením súboru Zázračná lampa z Bieloruska na mestskom amfiteátri. Pokračovalo pred budovou knižnice ilustrátorským workshopom s Katarínou Slaninkovou, tvorivými dielňami, kreslením na chodník a obľúbeným maľovaním na tvár. Mgr. Ľubica Bandoľová

 • Tohto školského roku sa naši menší žiaci vybrali do Školy v prírode do Plejsov v Slovenskom raji. Túto školu v prírode si okrem turistiky, hier, súťaží a opekania spojili s plaveckým výcvikom, ktorí zvládli výborne.

 • V utorok, 5.6.2018, sa naši siedmaci vybrali na triedny výlet do Jasovskej jaskyne a Botanickej záhrady v Košiciach.V jasykni spoznávali rôzne vápencové útvary, ktoré sa v tomto skalnom priestore vytvárajú už tisíce rokov. Dozvedeli sa, že v Jasovskej jaskyni zimuje veľké množstvo netopierov a jednotlivé vápencové útvary vyrastú v priebehu roka približne o jeden milimeter.Po prehliadke jaskyne a obede putovali do Botanickej záhrady v Košiciach. Tam sa mohli poprechádzať pomedzi exotické motýle, zažiť tropickú klímu, prezrieť si rôzne teplomilné rastliny a vidieť malé hospodárske zvieratá

 • Na deň detí sa trieda 8.A vybrala spolu s triednou pani učiteľkou do Vysokých Tatier. Dlho sme nepremýšľali a zhodli sme sa na konkrétnom mieste. Cestovali sme už od skorého rána. Ani sme sa nenazdali a boli sme v stanici Štrbské Pleso, odkiaľ sme sa vydali turistickým chodníkom do prekrásnej panorámy Popradského plesa. Naše krásne hory nás prijali veľmi priaznivým počasím. Cestou náučným chodníkom sme si preopakovali fluóru a faunu našich veľhôr a osviežili čerstvou vodou zlesnej studničky. Obedovú prestávku sme si dali na Popradskom plese. Chutné slovenské pochúťky ako bryndzové halušky, či parené domáce buchty nemohli chýbať. Občerstvení sme sa vybrali na symbolický cintorín, ale pre vegetačné obdobie ešte bol zatvorený, čo nás tak trocha sklamalo. Celý deň však plynul v dobrej nálade a skonštatovali sme, že budúci rok si opäť tento sviatok nás "dospelých" detí zopakujeme. Mgr. Daniela Ferenčiková

 • V prvý júnový deň privítali príslušníci 21. zmiešaného mechanizovaného práporu v Trebišove vo svojich priestoroch detských návštevníkov, ktorým pri príležitosti ich sviatku usporiadali Deň otvorených dverí a umožnili im tak nazrieť do práce profesionálneho vojaka.Na tohtoročnom podujatí sa najmenší mali možnosť oboznámiť s bojovou technikou i ručnými zbraňami používanými v podmienkach práporu. Množstvo ratolestí, hlavne chlapcov najviac zaujal vystavený tank T-72, ďalej BVP-1 a ručné zbrane prevažne Pi vz. 82, či súčasti nosného modulárneho systému. Na záver im vojaci ukázali bojové techniky obrany.

 • Stredu sa uskutočnilo výberové kolo pre žiakov primárneho vzdelávania základných škôl v Trebišove. Súťaží sa v speve populárnej piesne na hudobný podklad, alebo vlastný doprovod. Z piatich súťažiacich našej školy postúpili do semifinále dňa 11.6. 2018 o 10.00 h Barbora Becová zo 4.A a Emília Semanová zo 4.A.Blahoželáme.

Novinky

Kontakt

 • Cirkevná základná škola sv. Juraja
  Gorkého 55
  075 01 Trebišov
 • Riaditeľka školy
  0918 676 857

  Zástupcovia riaditeľky školy
  0917 361 533

  Sekretariát
  0917 361 532

  Školská jedáleň
  0948 850 716

Fotogaléria